Iesabel

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,97 TL
  • Boyut 701MB
  • Version 3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Forever Entertainment
Gizemli bir dünyada kötülük hakim, bunu durduracak savaşçı sen olmaya hazır mısın?

Iesabel bir RGP oyunudur sadece 12,97 TL karşılığında Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Biraz daha yetişkin bir kesime hitap eden hikaye tabanlı bir RPG oyunu, diğerlerine göre daha özelleşmiş, daha büyük savaşlar ve karakter gelişimindeki ayrıntılarda bunu görebilmek mümkün oluyor. Iesabel 3D grafikleri destekleyebiliyor ve sizinde bunu tecrübe edebilmeniz için güçlü donanıma ihtiyacınız var, eski donanımlarda yüksek ayarlarda FPS olma ihtimali var.

Karanlığın hüküm sürdüğü o dönemlerde kehanete göre sadece kadim bir savaşçı dünyayı kurtarabilir. Oyunun hikaye modunda tek başına bütün şeytanlığa karşı savaşabilirsin yada arkadaşlarınla 7 kişilik bir takım kurup, durdurulamaz bir ekip olduğunu bütün dünyaya kanıtlarsın. Kana susamış şeytani yaratıklar, yüzlerce tecrübe ve bütün aksiyon RPG oyunlar arasındaki en güzel haritaya sahip bu oyun seni bekliyor. Oyuna başla bataklıkları, zindanları, çölleri, buzlu vadileri, antik kalıntıları, ormanları, mağaraları ve daha bir çok yeri ziyaret etme fırsatını yakala. 25 saatten fazla süren tek kişilik hikaye modunda eğlenceye ve aksiyona doyacaksın 3 farklı zorluk seviyesinde mücade edebilir arkadaşlarınla rekabet edebilirsin.

Kılıcını çek ve kudreti bir savaşçı olduğunu kanıtla!

Çoklu platform oyunudur. Sen Android cihazından oynarken, arkadaşın masaüstü bilgisayarından ve diğer arkadaşların diğer cihazlarından oynayabilirler. Herşey serbest olarak çoklu oyun modunda oynayabilirsiniz. Başka RPG oyun aramanıza gerek yok. Iesabel bütün imkanları size sunuyor.

Daha Fazla Göster
Iesabel indir